AZProtexeco.cz

Jednička ve výrobě
a logistice

Úvod > Podporujeme

Podporujeme

Podporované projekty si vybíráme s cílem podpořit pozitivní image naší společnosti. Zajímáme se o projekty, které jsou kladně vnímané širokou veřejností, projekty vysoce kvalitní nebo projekty v dnešní době originální.

Projekty, které jsme se rozhodli podpořit si vybíráme s cílem posílit regionální rozvoj Severočeského kraje, prostředí ve kterém žijeme a pracujeme.

Zajímáme se o projekty, které pozitivně ovlivní širokou veřejnost, projekty vysoce kvalitní nebo projekty v dnešní době originální. Podporujeme projekty z oblasti kultury, sportu a z oblasti spojené s aktivním trávením volného času.

Rozhledna na Studenci

Rozhledna na Studenci

Příběh rozhledny na Studenci je smutný. Přitom tento vrchol pamatuje časy, kdy sem přicházely stovky návštěvníků denně. Ještě předtím však odtud krajinu shlíželi svými přístroji geometři, kteří zde vybudovali jeden z opěrných bodů zemské triangulační sítě.
Svědčil o tom kámen s vytesaným nápisem "Monumentum astronomico-geometricum", jenž zde byl dlouhou dobu umístěn. Naše společnost se zajistila o obnovu této unikátní rozhledny a na to jsme velmi hrdí.